Współpracujemy ze znanymi polskimi firmami, które posiadaja w swojej ofercie szeroką game produktową.
Firma Relax posiada w swojej ofercie łóżka sypialniane: tapicerowane z szeroka gama materiałów do wyboru lub wykonane z płyty, które możesz popasowac do zabudowy w twoim wnętrzu.

Łóżka firmy Relaks doskonale wpasuja się w klimat każdej sypialni i sprostaja oczekiwaniom nowoczesnego stylu. Ich łóżka dostępne są:

  • Z pojemnikiem na pościel wraz z zintegrowanym materace
  • Z pojemnikiem na pościel ze stelażem z listwami spręzynujacymi pod materac zewnętrzny
  • Bądź bez pojemnika na pościel

Bogata oferta tkanin zarówno rodzajowa jak i kolorystyczna sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Relaks wykonuje również łóżka według indywidualnych potrzeb klienta co do szerokości, wysokości oraz kształtu modelu.Każdy klient staje się projektantem własnego łóżka.

FERNO
paris_de_luxe
TRENTO
SIENA

Współpracujemy także z firmą MK FOAM która posiada w swojej ofercie szeroki wybór zarówno łóżek jak i materacy.
Łóżka tapicerowane firmy Koło to szeroka oferta produktowa.
Łóżka można zamówić w dowolnej konfiguracji, różnych rozmiarach.

80209_f
80218_f
80265_f
80270_f
81272_l
80219
80259
80272
81206_l
81210
81218

Firma koło posiada także szeroki wybór materacy.
Materace lateksowe posiadają wyjątkowo funkcjonalne wypełnienie, jakim jest lateks. Materiał odznacza się niezwykłą elastycznością, a co ważniejsze odpornością na odkształcenia i deformacje. Wysoki stopień elastyczności zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa, zaś wyjątkowa wytrzymałość materiału sprawia, że materace lateksowe mogą być bezpiecznie użytkowane przez bardzo długi czas. Ponadto charakteryzują się także właściwościami antyalergicznymi, co zawdzięczają rozbudowanemu systemowi wentylacji, który uniemożliwia zagnieżdżenie się drobnoustrojów. Tak rozbudowana sieć mikroporów ułatwia cyrkulację powietrza, co minimalizuje ryzyko przegrzania organizmu podczas snu, eliminując problem intensywnego pocenia się i zwiększając higienę. Materace lateksowe są także bardzo „ciche”, podczas zmiany pozycji w czasie snu nie wywołują niepożądanych odgłosów.
Przykładowe materace lateksowe:

Dual H1 i H3
Ibiza H2
Sueno Luxus
Sueno Minor
Sueno Vital
Zeus Lux

Materace kieszonkowe zaliczane są do materacy sprężynowych, jednak od tradycyjnych rozwiązań różnią się unikalną konstrukcją oraz odmiennym rodzajem sprężyn. Stosowane w materacu kieszonkowym sprężyny są wykonane z dość cienkiego, ale zarazem wytrzymałego druta i mają kształt walcowaty, dzięki czemu zapewniają cichą pracę. Każda ze sprężyn zostaje umieszczona w oddzielnej kieszeni, co zapewnia lepszą amortyzację i możliwość niezależnej pracy wszystkich sprężyn. Dzięki tym właściwościom materace kieszonkowe są dużo bardziej elastyczne i lepiej dopasowują się do kształtu i ciężaru ciała. Zapewniają bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa, co umożliwia stosowanie ich przez osoby ze schorzeniami ortopedycznymi. Polecane są także dla wszystkich tych, którzy cenią komfort i wygodę, zarówno podczas snu, jak i wypoczynku.

Przykładowe materace kieszonkowe:

Czar nocy
Amsterdam
Estrella Lux kokos
Estrella Lux
Estrella
Palmea
Samos
Texel
Venus MultiPocket